Dzisiaj jest: 19.1.2018, imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
Ogłoszenie:

Specjalista Ds.Kadr i Płac

dodano: 2018.01.09 ważne do: 2018.02.08 wyświetleń: 30
Szczegóły ogłoszenia:
Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy, która posiada w Centrum Poznania SSC, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Payroll Specialist
Poznań

Zakres obowiązków:
  • Naliczanie wynagrodzeń dla pracowników etatowych
  • Rozliczanie umów cywilnoprawnych
  • Sporządzanie dokumentacji ubezpieczeniowej
  • Wystawianie rocznych deklaracji podatkowych
  • Rozliczenia w ramach PFRON
  • Współpraca z urzędami (US, ZUS, PFRON, GUS)
  • Tworzenie raportów i zestawień na potrzeby zewnętrzne
  • Obsługa pracowników w obszarze płacowym
  • Współpraca przy innych projektach zespołu płacowego.
Wymagania
  • Znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie naliczania prac,
  • Biegła obsługa programu Płatnik,
  • Znajomość SAP HR będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność budowania relacji z pracownikami,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Dobra znajomość obsługi komputera (Windows, MS Office)
  • Dokładność, rzetelność, odpowiedzialność.
Oferujemy
  • Umowa o pracę na pełen etat,
  • Pracę  w międzynarodowym środowisku w zgranym zespole,
  • Pracę w wygodnym i nowoczesnym budynku w Centrum Poznania
  • Pakiet indywidualnych szkoleń
  • Pakiet socjalny (ubezpieczenie medyczne, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, kursy językowe i inne)
Jeśli jesteś zainteresowana/y wyślij nam koniecznie swoje CV na adres: ng@recruiters.com.pl

Wszystkie dokumenty aplikacyjne są chronione zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych i wykorzystywane tylko i wyłącznie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji w firmie Recruiters
Kontakt
Recruiters
Poznań, woj. wielkopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności