Dzisiaj jest: 26.3.2019, imieniny: Dory, Olgi, Teodora
Ogłoszenie:

Księgowość pełna tylko 89 zł

dodano: 2018.12.10 ważne do: 2019.06.06 wyświetleń: 6
Szczegóły ogłoszenia:
Dzięki wieloletniej praktyce zawodowej, udokumentowanym uprawnieniom, kwalifikacjom ale też nowoczesnemu oprogramowaniu, gwarantujemy Klientom najwyższy standard i pełen profesjonalizm świadczonych usług.

Mamy świadomość tego, że księgowość stanowi niezwykle istotny obszar działalności każdego przedsiębiorstwa. Jest to nasza główna specjalność - świadczone przez nas usługi pozwalają naszym klientom utrzymać firmy w dobrej kondycji finansowej.
Nasi Klienci mogą skorzystać z takich usług jak prowadzenia ksiąg przychodów i rozchodów oraz ksiąg rachunkowych, ewidencji VAT i ryczałtowych, sporządzania deklaracji i raportów ZUS.

Wspieramy klientów w kwestiach formalnych z ZUS-em i Urzędem Skarbowym, reprezentujemy ich przed tymi instytucjami oraz piszemy wnioski i odwołania od niekorzystnych decyzji. Udzielamy także profesjonalnych porad, wyjaśnień oraz opinii.

PROMOCJA NA KSIĘGOWOŚĆ!
Cena za księgowość pełną 89 zł! (rabat obowiązuje 3 pierwsze miesiące współpracy)
Klienci, którzy zarejestrują spółkę z naszą pomocą mogą skorzystać z księgowości w promocyjnej cenie!- Każde nadesłane do nas zgłoszenie stanowi sprawę indywidualną, przez co wycena jest ustalana do oczekiwań Klienta.

Skontaktuj się: 12 376 72 41, 22 3781227
 
Kontakt
Księgowa
Kraków, woj. małopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.