Dzisiaj jest: 16.6.2019, imieniny: Aliny, Anety, Benona
Ogłoszenie:

POŻYCZKA NAJNIŻSZA MARŻA OBNIŻONE OPROCENTOWANIE BIAŁYSTOK WARSZAWSKA 72

dodano: 2018.12.11 ważne do: 2019.03.11 wyświetleń: 234
Szczegóły ogłoszenia:
Placówka bankowa należąca do sieci dużego, polskiego banku przy ul. Warszawskiej 72 w Białymstoku proponuje swoim Klientom bezpłatne doradztwo kredytowe, porównanie ofert kredytów i pożyczek, obsługę kredytów z dojazdem do Klienta oraz kredyty i pożyczki z najniższym oprocentowaniem. Na ofertę banku składają się:
- szybkie pożyczki na oświadczenie
- pożyczki bez zaświadczeń
- kredyt z niską prowizją
- korzystne warunki kredytów
- pożyczki na dowolny cel bez BIK
- kredyty konsolidacyjne z jedną niższą ratą.
Doradcy kredytowi porównują oferty kredytów i pożyczek bankowych z uwzględnieniem preferencji kredytowych Klienta. Proponujemy niskie oprocentowanie kredytów,  pożyczki z niską marżą, proste warunki udzielenia kredytu. Naszym Klientom umożliwiamy uzyskanie szybkich pożyczek z niską ratą, sami gwarantujemy szybką decyzję kredytową i natychmiastowy dostęp do gotówki. Do oceny zdolności kredytowej wymagamy minimum formalności, nie wymagamy zaświadczeń. Udzielamy kredytów na oświadczenie, kredytów bez zaświadczeń. Oferowane w placówce bankowej kredyty i pożyczki należą do najchętniej wybieranych produktów bankowych, które należą do czołówki rankingu kredytów i pożyczek dostępnych na rynku. Atrakcyjne warunki udzielania kredytów w placówce wynikają z  przynależności do grupy dużego, polskiego banku, który gwarantuje stabilne warunki finansowania kredytów, profesjonalne wsparcie oraz obsługę kredytów w trakcie trwania umowy. Eksperci finansowi pomagają w podjęciu decyzji kredytowej, przedstawiają możliwości uzyskania kredytu na akceptowalnych przez Państwa zasadach oraz dzięki profesjonalnemu doradztwu kredytowemu zapewniają szeroki wybór produktów kredytowych spośród dostępnych w placówce. Obsługujemy Klientów indywidualnych oraz biznesowych, z możliwością dojazdu do Klienta w celu podpisania umowy.  Klienci poszukujący kredytów gotówkowych z obniżonym oprocentowaniem i najniższą prowizją będą zainteresowani promocyjną ofertą pożyczki gotówkowej z obniżonym  oprocentowaniem nawet do 0.99%. Warunki kredytowe w promocyjnej ofercie kredytowej  obejmują  kwotę kredytu do 120.000 zł, wypłatę  środków możliwą w dniu złożenia wniosku, brak  opłat za wcześniejszą spłatę kredytu oraz prowizję za udzielenie kredytu w wysokości  0.99%. Szczegóły oferty promocyjnej pożyczki gotówkowej dostępne są u agenta oraz na stronie http://www.dobry-kredyt.com.pl/promocje
 W agencji bankowej Warszawska 72/5  dostępne są najtańsze kredyty z  niską marżą, kredyty z najniższym oprocentowaniem oraz szybkie pożyczki na korzystnych warunkach z ratą dopasowaną do możliwości Klienta. W placówce dostępne są korzystne kredyty bankowe, bez zbędnych formalności. Doradcy kredytowi zapoznają Państwa z warunkami udzielenia kredytu, umożliwią konsolidację zadłużenia oraz będą służyć pomocą w trakcie przygotowywania dokumentacji kredytowej. Ocena zdolności kredytowej w naszej placówce jest sprawna i pozwala na uzyskanie środków z kredytu nawet w trakcie wizyty w placówce. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z doradcą kredytowym 666 112 100 oraz wizyty w placówce banku ul. Warszawska 72/5, 15-078 Białystok.
 
Kontakt
Doradca Kredytowy
ul. Warszawska 72/5, 15-070 Białystok, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.