Dzisiaj jest: 26.6.2019, imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny
Ogłoszenie:

Prowadzenie księgowości - biuro rachunkowe Everte

dodano: 2018.12.31 ważne do: 2019.03.31 wyświetleń: 240
Szczegóły ogłoszenia:
Zachęcamy do zapoznania się z naszą oferą osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, właścicieli firm zatrudniajacych nawet kilkudziesięciu pracowników, a także osoby działające w ramach spółek cywilnych, z o.o. itd. 

Nasze biuro rachunkowe Everte oferuje profesjonalne usługi księgowe, rachunkowe, finansowe, a także obsługę kadrowo-płacową. Jesteśmy niewielka firmą, ale posidamy potężne zaplecze w postaci doświdczoncyh księgowych, którzy nieustatnie podnoszą swoje kwalifikacje. Dostarczamy usługi najwyższej jakości. Naszym celem jest, aby odciążyć właścicieli od zajmowania się rozliczeniami i by mogliu skupić sie na prowadzeniu swojego biznesu. 

Zewnętrzne biuro rachunkowe to dobre rozwiązanie z wielu powodów. Po pierwsze wynajęcie biura jest tańsze niż zatrudnienie własnej księgowej, po drugie odciąża właściciela od samodizelnego zajmowania się dokumentami, co często moze prowadzić do frustracji. 

Obsługę rozliczeniową najlepiej pozostawić w rekach fachowców. 
Kontakt
Biuro Everte
ul. Willowa 65, Lublin, woj. lubelskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.