Dzisiaj jest: 19.5.2019, imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra
Ogłoszenie:

Pożyczka gotówkowa dla świeżo otwartych DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

dodano: 2019.03.11 ważne do: 2019.04.10 wyświetleń: 180
Szczegóły ogłoszenia:

Szanowni Państwo
Jesteśmy partnerem finansowym wiodących banków w Polsce, jak i instytucji pozabankowych. Nasza oferta kredytów jak i pożyczek, została skonstruowana z myślą o indywidualnych przedsiębiorcach od pierwszych dni prowadzenia działalności.
  • od 5 000 zł do 150 000 zł
  • do 25 000 zł dla jednoosobowej działalności bez żadnych dokumentów, powyżej na podstawie wyciągów
  • okres kredytowania do 12 miesięcy
  • pełna obsługa przez telefon
  • możliwość „doładowania” pożyczki po spłacie 1/3 kapitału


Nasze indywidualne podejście i możliwość porównania różnych propozycji daje gwarancje wyboru najkorzystniejszej z nich.

Biznes to relacje- twórzmy je razem

Zapraszamy do współpracy
MultiKredyt
Agnieszka tel. 535-595-945

RRSO – Rzeczywista roczna stopa oprocentowania Kredyty gotówkowe i konsolidacyjne (RRSO 11,43%). Pożyczki firm pozabankowych (RRSO 78,37%) Agencja Kredytowo-Leasingowa „MultiKredyt” Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie (20-109), ul. Królewska 6/5, działa na podstawie umowy trójstronnej z Fines S.A., Dom Finansowy QS, Unilink Cash Sp. z o.o. Jako pośrednik kredytowy banków: Alior Bank S.A., Nest Bank S.A.. Getin Noble Bank S.A., AS Inbank S.A. TF Bank AB, Ferratum Bank p.l.c., Santander Consumer Bank S.A, oraz firm pożyczkowych: Aasa Polska S.A., Kredyt OK Capital Service S.A., CreditStar Sp. z o.o., Cross Loan Sp. z o.o., InCredit Sp. z o.o., IPF Polska Sp. z o.o., Euroloan Consumer Finanse Sp. z o.o., Mikrokasa S.A. Net Credit Sp. z o.o., Rapida Money Sp. z o.o., SMS Kredyt Sp. z o.o., SuperGrosz S.A., TAKTO Finanse Sp. z o.o., Vippo Sp. z o.o., Vivus Finance Sp. z o.o., Zaplo Sp. z o.o., Provident Polska S.A., BCS Gwarant Invest Sp. z o.o., Aforti Finanse S.A., Funsusz Mikro Sp. z o.o., Pragma Faktoring Sp. z o.o. Kapitałowy Fundusz Pożyczkowy S.A., Iwoca Poland Sp. z o.o., Provema Sp. z o.o., Fellow Finance Polska Sp. z o.o., PROFI CREDIT Polska S.A., PSF Loans Sp. z o.o.
Kontakt
MultiKredyt
ul. 11 Listopada 14, 42-500 Będzin, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.