Dzisiaj jest: 23.5.2019, imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty
Ogłoszenie:

Ośrodek Terapii Uzależnień - Nefo

dodano: 2019.03.25 ważne do: 2019.06.23 wyświetleń: 115
Szczegóły ogłoszenia:
Ośrodek Terapii Uzależnień NEFO bazuje na autorskim programie terapii, stworzonym przez zespół profesjonalistów składający się ze specjalistów psychoterapii uzależnień, psychoterapeutów, lekarzy i psychologów. Współpracuje z wieloma placówkami, firmami i osobami fizycznymi, które z otwartym sercem patrzą na los drugiego człowieka. Cały zespół tworzy grupę pozytywnie nastawionych do świata psychologów, terapeutów i po prostu ludzi, którzy naprawdę chcą pomagać.

Eksperci od terapii uzależnień, pracujący w ośrodku, przygotowali program terapii opracowując go w nurcie behawioralno - poznawczym z elementami koncepcji humanistyczno - egzystencjalnej, psychoterapii systemowej oraz dialogu motywującego.
Stosowane jest podejście psychoterapeutyczne Miltona Ericksona oraz pewne idee i rozwiązania z modelu terapii BSFT. 
Pacjenci przebywający w Ośrodku Nefo nie figurują w żadnych rejestrach osób uzależnionych. Ogromnym atutem jest również panująca w ośrodku miła, rodzina atmosfera.

W ośrodku każdego pacjenta traktuje się w sposób wyjątkowy dostosowując terapię do konkretnej osoby. Panuje zasada pełnej dyskrecji.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym ośrodkiem.

Email: pomoc@nefo.pl
Tel: 887 029 952
https://nefo.pl/
Kontakt
Ośrodek Nefo
ul. Wichulec 14, 87-327 Wichulec, woj. kujawsko-pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: https://nefo.pl/
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.