Dzisiaj jest: 27.6.2019, imieniny: Cypriana, Emanueli, Władysława
Ogłoszenie:

Tłumaczenia streszczeń prac dyplomowych na język angielski

dodano: 2019.05.30 ważne do: 2019.06.29 wyświetleń: 71
Szczegóły ogłoszenia:
Magister anglistyki ze specjalizacją translatoryczną oferuje tłumaczenia streszczeń prac licencjackich , magisterskich oraz inżynierskich na język angielski. Doświadczenie w branży tłumaczeń gromadziłem poprzez współpracę z biurami tłumaczeń oraz klientami indywidualnymi.
 
W skład mojej oferty wchodzą także tłumaczenia ogólne oraz specjalistyczne w parze językowej angielski-polski w określonych poniżej dziedzinach.
 
Tłumaczenia ogólne - obejmują teksty o tematyce ogólnej, takie jak CV, listy motywacyjne, prace dyplomowe, streszczenia prac licencjackich, magisterskich i inżynierskich, listy, artykuły, sprawozdania itp.
 
Tłumaczenia specjalistyczne dotyczą dokumentów z fachową terminologią. Moja oferta obejmuje przede wszystkim teksty biznesowe, na przykład z dziedziny marketingu, zarządzania i finansów oraz techniczne, z takich branż jak elektryka, transport i logistyka, budownictwo, kolejnictwo czy też instrukcje różne rodzaju urządzeń.
 
Każde tłumaczenie wyceniam indywidualnie, stawki zaczynają się już od 20 zł za 1800 znaków ze spacjami (1 strona rozliczeniowa). W przypadku tłumaczeń streszczeń, cena za stronę wynosi w większości przypadków od 20 do 25 złotych.
 
W swojej pracy posługuję się oprogramowaniem wspierającym tłumaczenie (CAT), które zapewnia spójność terminologiczną i najwyższą jakość przekładu. Prowadzę własną działalność gospodarczą, wystawiam rachunki i faktury bez VAT.
 
W celu przesłania zapytania dotyczącego tłumaczenia streszczeń prac dyplomowych lub innych tekstów, zapraszam do kontaktu za pośrednictwem formularza na mojej stronie  internetowej lub podanego wyżej numeru telefonu. Po przesłaniu tekstów otrzymają Państwo bezpłatną wycenę.
 
Więcej informacji na temat pisania i tłumaczenia streszczeń prac dyplomowych znajdą Państwo na stronie: http://portalingua.pl/tlumaczenia/tlumaczenia-streszczen-prac-licencjackich-magisterskich-i-inzynierskich-na-jezyk-angielski/
 
Kontakt
Krystian
woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Strona WWW: http://portalingua.pl
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.