Naner, zwierzęta, zapach

1,000,000.00PLN

Przetwarza Twoją prośbę, proszę czekać ....

posób użycia PREPARATU NANER pet:

Usuwanie zapachu moczu, kału, wymiocin. Rozpylić preparat na źródło zapachu co zlikwiduje zapach i poprawi komfort sprzątania. Po uprzątnięciu i zmyciu zanieczyszczeń spryskać ponownie preparatem miejsce po zanieczyszczeniu.
Odświeżanie klatek, kuwet, terrariów. Spryskiwać wnętrza klatek, terrariów i kuwet z regularnością zależną od potrzeb. Przy okazji generalnego sprzątania, spryskać preparatem umyte klatki, terraria i kuwety i pozostawić do wyschnięcia.
Spryskiwanie żwirku i trocin używanych przez zwierzęta. Regularnie spryskiwać preparatem żwirek i trociny używane przez zwierzęta, co zdecydowanie przedłuży czas ich używania i zlikwiduje nieprzyjemne zapachy.
Odświeżanie legowisk, bud i kojców. Regularnie spryskiwać preparatem legowiska, wnętrza bud i kojców. Pozostawić do wyschnięcia.
Usuwanie zapachów z ubrań po jeździe konnej. Rozpylić równomiernie preparat na ubranie i akcesoria i pozostawić do wyschnięcia. Nie przemoczyć.
Usuwanie zapachów pozwierzęcych z dywanów, tapicerki meblowej. Spryskać preparatem miejsce wydzielające nieprzyjemny zapach. W razie potrzeby czynność powtarzać.
Spryskiwanie sierści psa po tzw. wytarzaniu. Spryskać sierść przed kąpaniem zwierzęcia, a potem powtórzyć po umyciu.
Odświeżanie powietrza w miejscu przebywania zwierząt. Napełnić preparatem nawilżacz powietrza (dawka zgodnie z instrukcją stosowanego nawilżacza) i włączyć na ½ do 1 godz. w zależności od potrzeb.

Identyfikator oferty 1565e5532cfa190a

25 lutego, 2020 3:44 pm

To ogłoszenie wygasło

Comments

QR Ad Info