Dzisiaj jest: 24.4.2018, imieniny: Bony, Horacji, Jerzego
Ogłoszenie:

Kopiarki Wrocław

dodano: 2017.02.24 ważne do: 2018.06.26 wyświetleń: 12
Szczegóły ogłoszenia:
Wykonujemy serwis drukarek. Obsługujemy wszystkie typy urządzeń wielofunkcyjnych, kopiarek, drukarek. Mamy wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu urządzeń drukujących. Podejmujemy się pogmatwanych napraw, nawet jeżeli inny serwisant kserokopiarek nie potrafił rozwiązać problemu. Nasi konsumenci lubią sprawność i rzetelność Kseromaxu Wrocław. Naszym zadaniem jest dążenie do pełnej satysfakcji i uradowania klienta.

Działamy zawsze szybko. Zależy nam w każdym momencie na całkowitym uradowaniu małego i dużego Użytkownika, w związku z tym przygotowaną ofertę przystosowujemy do indywidualnych potrzeb. Obsługujemy: rodzinne przedsiębiorstwa, większe korporacje, czy jednostki rządowe i samorządowe.

Chcemy, by serwis i dzierżawa kopiarek we Wrocławiu łączone była jedynie z naszą firmą. Sprzętem Develop i Konica Minolta zajmujemy się masę czasu, wobec tego oddając nam kopiarki Konica Minolta i Develop możecie być pewni dobrze przeprowadzonej naszej pracy.
Kontakt
Kseromax Wrocław
Wrocław, woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.