Dzisiaj jest: 16.6.2019, imieniny: Aliny, Anety, Benona
Ogłoszenie:

Sesja Dziecięca, Zdjęcia, Komunia, Chrzest, rodzinna

dodano: 2019.03.20 ważne do: 2019.09.14 wyświetleń: 2
Szczegóły ogłoszenia:
W Sesji Dziecięcej chcę uwiecznić radość i szczęście, chwytając to, co najbardziej ulotne, najpiękniejsze. Sesja dziecięca rodzinna, noworodkowa przeprowadzana jest w studio fotograficznym i w plenerze. Stylizacje tj. tła, rekwizyty i dodatki dobierane są według mojego uznania, jeśli nie mają Państwo własnych preferencji. Państwo posiadacie wgląd do wszystkich ujęć i możliwość samodzielnego wyboru zdjęć do obróbki.
http://multiarte.pl/sesja-dla-dzieci/
Portfolio: Sesja Portretowa, Sesja Portfolio, Sesja Glamour, Sesja Fashion, Sesja Dziecięca, sesja Niemowlęca, Sesja Rodzinna, Sesja Ciążowa, Sesja Okolicznościowa, Zdjęcia na Chrzest, Fotografia Komunijna, Narodziny Dziecka, Sesja indywidualna, fantazyjne pomysły każdego Klienta, Sesja Plenerowa, Sesja we wnętrzu, w Hotelu, Sesja na Prezent, zdjęcia na Dzień Ojca, Sesja na Dzień Matki, Sesja na Dzień babci, Zdjęcia na Dzień dziadka, Sesja Walentynkowa, Sesja Mikołajkowa, Sesja Świąteczna, Mikołajkowa, świąteczna, Zimowa, studio Łódź.
Studio fotograficzne „Multiarte”, kobieta fotograf Katarzyna Jarońska, studio ul. Narutowicza 47 lok. 34 – Plac Dąbrowskiego w Łodzi,wejście od frontu, III piętro, http://www.multiarte.pl
 
Kontakt
Multiarte Katarzyna Jarońska
ul. Łódź,ul.Narutowicza 47/34, 90-130 Łódź, woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.multiarte.pl
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.