pozyczki prywatne

1.00PLN

Przetwarza Twoją prośbę, proszę czekać ....

Pożyczka przeznaczona jest dla osób fizycznych a także przedsiębiorców i osób planujących założenie własnej działalności, nawet od pierwszego dnia od założenia własnej firmy tzw. start-up. Pożyczki udzielane są na terenie całej Polski i bez względu na BIK, historię i zdolność kredytową oraz pozostałe kryteria charakterystyczne dla banków. Najważniejszym elementem każdej transakcji jest zabezpieczenie w postaci nieruchomości: mieszkania, domu, działek, gruntów i lokali. Finansowanie z pożyczki można przeznaczyć na dowolny cel, jak również na cele inwestycyjne, a także na spłatę zobowiązań przeterminowanych lub zus i us. Z otrzymanej kwoty pożyczki możliwe są także wszelkiego rodzaju oddłużenia, restrukturyzacje, spłaty zobowiązań prywatnych np. Chwilówek, czy innych pożyczek prywatnych, poprawa płynności finansowej oraz różnego rodzaju inwestycje.

Oferujemy także możliwość zabezpieczenia na nieruchomości, na drugim miejscu hipotecznym np. pod istniejącym już kredytem bankowym. Okres kredytowania oraz wysokość raty miesięcznej dopasowujemy do Twoich możliwości finansowych i aktualnych potrzeb. O długości trwania umowy pożyczki decydujesz samodzielnie, w zależności od swoich możliwości finansowych i wysokości raty miesięcznej.

Oferowana pożyczka jest w tej chwili najtańszym produktem na polskim rynku prywatnych pożyczek hipotecznych.
– odsetki 0,66% miesięcznie
– całkowity koszt pożyczki, wraz z powyższymi odsetkami od 1,8 do 2% miesięcznie
– wysokość raty miesięcznej do 2% miesięcznie (liczone od udzielonej kwoty pożyczki)
– możliwość zawieszenia rat na okres 3 miesięcy (w uzasadnionych sytuacjach)

Jeżeli potrzebujesz szybkiego i bezpiecznego załatwienia swojej sprawy finansowej zadzwoń, otrzymasz ofertę w ciągu 24 godzin.
Przed podpisaniem umowy otrzymasz harmonogram oraz treść umowy, celem zapoznania się z jej szczegółami.

Napisz, zadzwoń lub sprawdź szczegóły
https://gotowka-pozyczki.pl/

Identyfikator oferty 4685ea0dceb28b52

23 kwietnia, 2020 1:10 am

To ogłoszenie wygasło

Comments

QR Ad Info