Dzisiaj jest: 26.3.2019, imieniny: Dory, Olgi, Teodora
Ogłoszenie:

Zainwestuj w siebie

dodano: 2018.04.30 ważne do: 2018.07.29 wyświetleń: 101
Szczegóły ogłoszenia:
Mieszkasz aktualnie w okolicach Katowic a także chciałbyś dostać certyfikat zawodowych kompetencji w Transporcie Drogowym w naszym państwie?
Jesteśmy jedynym ośrodkiem tego typu na Śląsku. Wszelkie zapisy na kursy oraz egzaminy odbywają się przez odpowiedni formularz zamieszczony na naszej stronie internetowej w sekcji Zapisy. Również tam będą Państwo mogli znaleźć wszystkie informacje na temat dokładnego terminu kursu, w którym oczywiście będziecie mogli wziąć udział. Posiadamy bardzo dogodne godziny szkolenia. W cenie takiego kursu gwarantujemy niezbędne materiały, istnieje też możliwość e-learningu.

Jesteśmy też w stanie udostępnić certyfikat, jest on przeważnie  wartościowy dla wszystkich osób, które nie chciałyby wykonywać tego szkolenia, a potrzebują pilnie kogoś z określonymi kompetencjami.
Jeśli potrzeba Wam więcej informacji, mogą Państwo poszukać je  na naszej stronie głównej  certyfikatkatowice.pl w razie uwagi prosimy dzwonić na numer podany na stronie lub poprzez kontakt drogą mailową. Dłużej nie czekaj i zacznij już teraz wymarzony kurs!
Kontakt
Wojtek
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.