Dzisiaj jest: 12.11.2018, imieniny: Konrada, Renaty, Witolda
Ogłoszenie:

Tip Top Tans - transport i przeprowadzki Gdańsk

dodano: 2018.11.07 ważne do: 2018.12.07 wyświetleń: 15
Szczegóły ogłoszenia:
Tip Top Trans to stojąca na bardzo wysokim poziomie firma , która specjalizuje się w oferowaniu profesjonalnych usług transportowych i przeprowadzkowych. Ma naprawdę bogate doświadczenie, dzięki czemu rewelacyjnie rozumie potrzeby swoich potencjalnych klientów. Dokłada bardzo dużych starań, aby każde zlecenie zostało zrealizowane naprawdę błyskawicznie. Dba o przewożone przedmioty. Nie trzeba więc się martwić o to, czy nie zostaną one w przeprowadzce uszkodzone. W jej szeregach pracują tylko mający bogate doświadczenie pracownicy, którzy rewelacyjnie znają się na usługach transportowych.

Tip Top Trans podejmuje się zarówno niewielkich przeprowadzek, jak i wielkich przedsięwzięć. W swojej niemałej ofercie posiada przeprowadzki zarówno prywatnych osób, jak i firm oraz instytucji. Każde zlecenie jest tak samo ważne. Swoje usługi firma świadczy tak na rynku lokalnym, krajowym, jak i poza Polską. Charakteryzują ją naprawdę przystępne ceny , a także profesjonalne podejście do każdego kto właśnie jej powierzył transport różnych przedmiotów. Siła firmy to także sprawna technicznie flota pojazdów, które uporają się z każdym ładunkiem wymagającym transportu.

Kontakt:

Michał Żukiewicz
tel.: 690 883 388
e-mail: tiptoptrans24@gmail.com
http://tiptoptrans.pl
Kontakt
Tip Top Trans
woj. pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: http://tiptoptrans.pl
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.