Dzisiaj jest: 19.12.2018, imieniny: Beniaminy, Dariusza, Gabrieli
Ogłoszenie:

Tip Top Tans - transport i przeprowadzki Gdańsk

dodano: 2018.12.07 ważne do: 2019.02.05 wyświetleń: 112
Szczegóły ogłoszenia:
Tip Top Trans to stojąca na bardzo wysokim poziomie firma specjalizująca się w oferowaniu profesjonalnych usług transportowych oraz przeprowadzkowych. Ma naprawdę bogate doświadczenie, dzięki czemu bardzo dobrze odpowiada na oczekiwania swoich potencjalnych klientów. Dokłada ogromnych starań, by każde zlecenie zostało wykonane naprawdę błyskawicznie. Troszczy się o przewożone przedmioty. Nie trzeba więc się martwić o to, czy nie zostaną one w przeprowadzce uszkodzone. W jej szeregach pracują wyłącznie mający bogate doświadczenie pracownicy, którzy bardzo dobrze znają się na usługach transportowych.

Tip Top Trans podejmuje się zarówno drobnych przeprowadzek, jak i ogromnych przedsięwzięć. W swojej szerokiej ofercie ma przeprowadzki zarówno prywatnych mieszkań, jak i firm a także instytucji. Każde zlecenie to poważne podejście pracowników.

Swoje usługi firma świadczy tak na rynku lokalnym, krajowym, jak i poza granicami kraju. Charakteryzują ją naprawdę korzystne ceny oraz profesjonalne podejście do każdego , kto zdecydował się skorzystać z jej usług. Siła firmy to również bogata flota pojazdów, które uporają się z każdym ładunkiem , który trzeba przetransportować.

Kontakt:

Michał Żukiewicz
tel.: 690 883 388
e-mail: tiptoptrans24@gmail.com
http://tiptoptrans.pl

 
Kontakt
Tip Top Trans
woj. pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: http://tiptoptrans.pl
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.