Dzisiaj jest: 26.4.2019, imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda
Ogłoszenie:

Tip Top Tans - transport i przeprowadzki Gdańsk

dodano: 2018.12.28 ważne do: 2019.02.26 wyświetleń: 169
Szczegóły ogłoszenia:
Tip Top Trans to stojąca na bardzo wysokim poziomie firma , która specjalizuje się w oferowaniu profesjonalnych usług transportowych i przeprowadzkowych. Ma naprawdę bogate doświadczenie, dzięki czemu bardzo dobrze odpowiada na oczekiwania swoich potencjalnych klientów. Dokłada wszelkich starań, by każde zlecenie zostało zrealizowane naprawdę błyskawicznie. Troszczy się o transportowane przedmioty. Nie należy się martwić o to, czy nie zostaną one w przeprowadzce uszkodzone. W jej szeregach zatrudnieni są tylko mogący pochwalić się bogatym doświadczeniem pracownicy, którzy bardzo dobrze znają się na usługach związanych z transportem.

Tip Top Trans podejmuje się zarówno niewielkich przeprowadzek, jak i bardzo dużych przedsięwzięć. W swojej szerokiej ofercie posiada przeprowadzki zarówno prywatnych osób, jak i firm a także instytucji. Każde zlecenie ma takie samo znaczenie. Swoje usługi firma świadczy tak na rynku lokalnym, krajowym, jak i zagranicą. Charakteryzują ją naprawdę korzystne ceny oraz fachowe podejście do każdego klienta. Do swojej dyspozycji firma Tip Top Trans ma sprawną technicznie flotę pojazdów, które uporają się z każdym ładunkiem , który trzeba przetransportować.

Kontakt:

Michał Żukiewicz
tel.: 690 883 388
e-mail: tiptoptrans24@gmail.com
http://tiptoptrans.pl
Kontakt
Tip Top Trans
woj. pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: http://tiptoptrans.pl
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.