Dzisiaj jest: 16.11.2018, imieniny: Edmunda, Marii, Marka
Ogłoszenie:

CIEŚLA SZALUNKOWY/ZBROJARZ – Praca od zaraz za granicą

dodano: 2018.06.11 ważne do: 2018.06.25 wyświetleń: 31
Szczegóły ogłoszenia:

Miejsce pracy: Szwecja / Austria / Francja

Zadania :

·         Prace ciesielskie i zbrojarskie na obiektach przemysłowych i kubaturowych

Wymagania:

●     doświadczenie na wyżej wymienionym stanowiskach
●     znajomość systemów szalunkowych

Oferujemy:

●     stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
●     długoterminową współpracę
●     wynagrodzenie 1800,00 - 1950 euro na rękę za 180 h
●     zakwaterowanie oraz przejazd zorganizowany i opłacony przez pracodawcę
●     narzędzia oraz odzież ochronną tez są po stronie firmy
●     wyżywienie we własnym zakresie

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania CV na adres e-mail: alona.orzolek@pracownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny z Aloną +48 518-200-962.

Kontakt
Alona Orzołek
cały kraj / Internet
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności