Dzisiaj jest: 16.6.2019, imieniny: Aliny, Anety, Benona
Ogłoszenie:

Filetowanie ryb

dodano: 2018.08.10 ważne do: 2018.11.08 wyświetleń: 72
Szczegóły ogłoszenia:
Firma Beetsma Sp z o.o.nr - certyfikatu 5169 - jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, który należy w Holandii do wiodących firm w sektorze pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta na terenie Holandii poszukujemy entuzjastycznych pracowników, którzy są zainteresowani podjęciem pracy w sektorze przetwórstwa rybnego. 


Wymagania:
- zdolności manualne, zręczność
- chęć i motywacja do pracy fizycznej
- mile widziana znajomość j. angielskiego

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie za granicą 
- holenderską umowę o pracę
- pomoc w organizacji wyjazdu
- opiekę koordynatora
- długoterminową współpracę

Beetsma oddział Jasło
ul. Asnyka 5
38-200 Jasło
Tel. 797821257
798113596

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: biuro.jaslo@beetsma.pl

Prosimy o dopisanie następujących klauzul:
Klauzula nr 1 – obecny proces rekrutacyjny
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Beetsma Sp. z o.o. ul. Traugutta 46/48 26-600 RADOM. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres iod@beetsma.pl.
Klauzula nr 2 – przyszłe procesy rekrutacyjne
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Beetsma Sp. z o.o. ul. Traugutta 46/48 26-600 RADOM. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres iod@beetsma.pl

Wyjeżdżaj z nami!!! Gwarantujemy dobrą jakość i profesjonalizm.
Kontakt
Beetsma
Jasło, woj. podkarpackie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.beetsma.pl
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.