Dzisiaj jest: 21.10.2018, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza
Ogłoszenie:

Pracownik Produkcji Łódź Górna-od 17 zł/h

dodano: 2018.08.31 ważne do: 2018.11.29 wyświetleń: 53
Szczegóły ogłoszenia:
Poszukujemy pracowników produkcji na dwie zmiany od zaraz! Jesteś zainteresowany? Zgłoś się do nas i zostań z nami na dłużej, proponujemy długofalową współpracę i świetne warunki!

Oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- stawki ustalane indywidualnie
- praca na stanowisku montażowym i przy maszynach
- pracę w systemie dwuzmianowym( 5:30-13:30, 13:30-21:30)
- pakiet sportowy Ok System
- opiekę medyczną Lux Med
- opiekę konsultanta Randstad
- miłą atmosferę

Zadania

- obsługiwanie urządzeń do produkcji, np, nawijarki, prasy, testery automatyczne,
- ustawianie programów i parametrów produkcyjnych,
- montaż elementów z użyciem elektrycznych narzędzi,
- ciągły nadzór nad procesem produkcji, reagowanie na sytuacje niepożądane,
- wykonywanie testów gotowego produktu oraz kontrola jego jakości,
- raportowanie efektów działań w systemie komputerowym.

Oczekujemy

- wykształcenia min. zawodowego,
- umiejętności obsługi komputera (praca wiąże się z wprowadzaniem danych do systemu),
- samodzielności, zaangażowania, odpowiedzialności, dokładności, sumienności.
- mile widziana-umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz posługiwania się narzędziami pomiarowymi.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
Kontakt
Randstad
ul. Kurczaki, 93-331 Łódź, woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: randstad.pl
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności