Dzisiaj jest: 21.10.2018, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza
Ogłoszenie:

Praca produkcyjna na 3 zmiany 17zł/h + premie

dodano: 2018.10.08 ważne do: 2018.10.16 wyświetleń: 24
Szczegóły ogłoszenia:
Poszukujesz stabilnej i dobrze płatnej pracy na dłużej? Aplikuj do Nas!

Lokalizacja: Łódź-Górna

oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacane składki Zus +płatny urlop),
- możliwość zatrudnienia na stałe już po 3 m-cach pracy,
- atrakcyjne wynagrodzenie(17,00 zł bruto/h+ premię jakościową (do 400 PLN)+ dodatek za pracę w nocy,
- dodatek za system pracy w przypadku 4-brygad,
- atrakcyjny pakiet benefitowy (karta sportowa, opieka medyczna, liczne zniżki na zakupy, do kina)

zadania:

- polerowanie komponentów aluminiowych,
- przygotowanie detali do dalszego procesu,
- dbałość o porządek na stanowisku pracy.

oczekujemy:

- chęci i motywacji,
- gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym lub 3-zmianowym.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
wyślij sms o treści "praca" - oddzwonimy w ciągu 15 minut!
zadzwoń na numer 697 101 679

Kontakt
Randstad
Łódź, woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności