Dzisiaj jest: 18.2.2019, imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany
Ogłoszenie:

Murarz klinkierowy - Norwegia

dodano: 2019.01.15 ważne do: 2019.04.15 wyświetleń: 203
Szczegóły ogłoszenia:
JOBZONE.PL to agencja pracy i doradztwa personalnego zarejestrowana w KRAZ pod numerem 10320. Posiadamy 20-letnie doświadczenie na rynku pracy oraz wykwalifikowany personel służący dużą fachowością i wsparciem na każdym etapie procesu rekrutacyjnego. Specjalizujemy się głównie w rekrutacji fachowców na rynek norweski. Naszymi partnerami są rzetelne i sprawdzone firmy, dlatego też gwarantujemy naszym Kandydatom stabilne i bezpieczne zatrudnienie.

Murarz Klinkierowy

Miejsce pracy: Gjovik, Norwegia

Obowiązki:
  • Układanie fasad klinkierowych
  • Układanie i łączenie cegieł
  • Możliwe układanie na ścianach elewacji
  • Inne prace związane z tym zawodem

Wymagania:
  • Udokumentowane doświadczenie w zawodzie
  • Numer norweski personalny mile widziany
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego mile widziana
  • Referencje ustne lub pisemne
  • Auto do dyspozycji na terenie Norwegii mile widziane

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pomoc w zakwaterowaniu
  • Umowa z pracodawcą norweskim na norweskich warunkach
  • Długoterminowe zatrudnienie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem, na adres e-mail: krakow@jobzone.pl lub kontakt telefoniczny: 733-906-400
Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/JobZoneKrakow/
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami
Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli o ochronie danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2016r., poz.922 ze zm.)”.
Nr certyfikatu:10320
Kontakt
Jobzone Kraków
30-347 Kraków, woj. małopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności