Dzisiaj jest: 26.3.2019, imieniny: Dory, Olgi, Teodora
Ogłoszenie:

Sklep z naturalnymi suplementami diety Naturomed

dodano: 2018.05.02 ważne do: 2018.07.31 wyświetleń: 117
Szczegóły ogłoszenia:
Naturomed to miejsce wyjątkowe: Centrum Medycyny Holistycznej i Naturoterapii w Gdyni oraz Warszawie. Jesteśmy zespołem osób, które połączyła pasja do zdrowia i natury. Oba te zagadnienia realizujemy w naszej codziennej pracy. Czym się zajmujemy?

- sklep z naturalnymi suplementami diety - dlaczego nasz sklep jest wyjątkowy? Jako profesjonaliści, największą wagę przykładamy do wysokiej jakości sprzedawanych przez nas preparatów. Dlatego też nasi lekarze, wykształceni kierunkowo specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, nieustannie selekcjonują najlepsze preparaty spośród tysięcy dostępnych na rynku. Dzięki temu możesz mieć pewność, że w Naturomed kupisz wyłącznie bezpieczne, najwyższej jakości, naturalne i skuteczne suplementy diety i inne preparaty lecznicze;
- konsultacje z lekarzami medycyny holistycznej - nasi lekarze od wielu lat z sukcesami pomagają swoim pacjentom na całym świecie. Na czym polega ich "sekret"? Kierują się zasadami medycyny holistycznej, zgodnie z którymi do każdego pacjenta należy podejść indywidualnie i dogłębnie przeanalizować jego stan zdrowia oraz podejść do jego problemów zdrowotnych całościowo. Prawidłowej realizacji planu leczenia podporządkowany jest układ konsultacji oraz czas ich trwania; pierwsza konsultacja pacjenta zawsze trwa godzinę - w tym czasie nasz lekarz przeprowadza obszerny wywiad zdrowotny, który jest podstawą w poszukiwaniach przyczyn doskwierających pacjentowi dolegliwości.

Zapraszamy na konsultacje oraz zakupy w naszym sklepie - w Centrach w Gdyni i Warszawie oraz sklepie internetowym. Do zobaczenia!
Kontakt
Naturomed
ul. Plac Kaszubski 17/005, http://www.naturomed.pl, 81-350 Gdynia, woj. pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.naturomed.pl
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.