„Jest jeden zasadniczy powód, dla którego Kaczyński kazał to zrobić Dudzie”

"Jest jeden zasadniczy powód, dla którego Kaczyński kazał to zrobić Dudzie", Politycy o orderze dla Antoniego Macierewicza., Politycy o orderze dla Antoniego Macierewicza. "Jest jeden zasadniczy powód, dla którego Kaczyński kazał to zrobić Dudzie"
Czytaj dalej about „Jest jeden zasadniczy powód, dla którego Kaczyński kazał to zrobić Dudzie”
  • 0

W polskiej energetyce ogłoszono „okres zagrożenia”. „Nie ma wpływu na odbiorców energii elektrycznej”

W polskiej energetyce ogłoszono "okres zagrożenia". "Nie ma wpływu na odbiorców energii elektrycznej", Komunikat Polskich Sieci Elektroenergetycznych., Komunikat Polskich Sieci Elektroenergetycznych. W polskiej energetyce ogłoszono "okres zagrożenia". "Nie ma wpływu na odbiorców energii elektrycznej"
Czytaj dalej about W polskiej energetyce ogłoszono „okres zagrożenia”. „Nie ma wpływu na odbiorców energii elektrycznej”
  • 0

Matki poborowych alarmują: nasi synowie są przerzucani pod granicę z Ukrainą

Matki poborowych alarmują: nasi synowie są przerzucani pod granicę z Ukrainą, W tvn24.pl relacjonujemy wydarzenia z i wokół Ukrainy., W tvn24.pl relacjonujemy wydarzenia z i wokół Ukrainy. Matki poborowych alarmują: nasi synowie są przerzucani pod granicę z Ukrainą
Czytaj dalej about Matki poborowych alarmują: nasi synowie są przerzucani pod granicę z Ukrainą
  • 0

Prezydencki minister: Wrak jest w Rosji i będzie w Rosji. Nikt z nas tego wraku nie odzyska

Prezydencki minister: Wrak jest w Rosji i będzie w Rosji. Nikt z nas tego wraku nie odzyska, Politycy komentowali ustalenia reportera "Czarno na białym" Piotra Świerczka, który ujawnił nieopublikowane materiały z prac podkomisji smoleńskiej. , Politycy komentowali ustalenia reportera "Czarno na białym" Piotra Świerczka, który ujawnił nieopublikowane materiały z prac podkomisji smoleńskiej.  Prezydencki minister: Wrak jest w Rosji i będzie w Rosji. Nikt z nas tego wraku nie odzyska
Czytaj dalej about Prezydencki minister: Wrak jest w Rosji i będzie w Rosji. Nikt z nas tego wraku nie odzyska
  • 0

„Trudno było uwierzyć, że nasza młoda monarchini pędzi z rozwianą chustą na głowie”

"Trudno było uwierzyć, że nasza młoda monarchini pędzi z rozwianą chustą na głowie", Elżbieta II mogła rozmawiać o koniach godzinami, w nieskończoność. O motoryzacji też. Obu tych pasji Jej Wysokość nie porzuciła do samego końca, u schyłku długiego życia widywano ją i na kucyku, i za kierownicą samochodu., Elżbieta II mogła rozmawiać o koniach godzinami, w nieskończoność. O motoryzacji też. Obu tych pasji Jej Wysokość nie porzuciła do samego końca, u schyłku długiego życia widywano ją i na kucyku, i za kierownicą samochodu. "Trudno było uwierzyć, że nasza młoda monarchini pędzi z rozwianą chustą na głowie"
Czytaj dalej about „Trudno było uwierzyć, że nasza młoda monarchini pędzi z rozwianą chustą na głowie”
  • 0