„Ponure przypomnienie, że prawa kobiet, a szerzej – praworządność, są w Polsce zagrożone” #PisząoPolsce

"Ponure przypomnienie, że prawa kobiet, a szerzej - praworządność, są w Polsce zagrożone" #PisząoPolsce, Zagraniczne media opisują między innymi protesty w polskich kościołach., Zagraniczne media opisują między innymi protesty w polskich kościołach. "Ponure przypomnienie, że prawa kobiet, a szerzej - praworządność, są w Polsce zagrożone" #PisząoPolsce
Czytaj dalej
  • 0

„Państwo musi zapewnić nam wolność od tortur i innego, nieludzkiego traktowania”

"Państwo musi zapewnić nam wolność od tortur i innego, nieludzkiego traktowania", O konsekwencjach decyzji zależnego od PiS Trybunału Konstytucyjnego mówiła w TVN24 prezes Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka., O konsekwencjach decyzji zależnego od PiS Trybunału Konstytucyjnego mówiła w TVN24 prezes Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka. "Państwo musi zapewnić nam wolność od tortur i innego, nieludzkiego traktowania"
Czytaj dalej
  • 0

„Nie było takiej choroby zakaźnej, która wyniszczyłaby całą ludzkość, bo byśmy nie rozmawiali”

"Nie było takiej choroby zakaźnej, która wyniszczyłaby całą ludzkość, bo byśmy nie rozmawiali", W dostępność szczepionki na COVID-19 do końca tego roku nie wierzę - powiedział profesor Waldemar Halota, specjalista chorób zakaźnych. - Nośmy maseczki. Ci, którzy podchodzą do tego środka zapobiegawczego lekceważąco, nie mają racji - podkreślił., W dostępność szczepionki na COVID-19 do końca tego roku nie wierzę - powiedział profesor Waldemar Halota, specjalista chorób zakaźnych. - Nośmy maseczki. Ci, którzy podchodzą do tego środka zapobiegawczego lekceważąco, nie mają racji - podkreślił. "Nie było takiej choroby zakaźnej, która wyniszczyłaby całą ludzkość, bo byśmy nie rozmawiali"
Czytaj dalej
  • 0

„Chcemy pomóc, ale personelu i leków brakuje”

"Chcemy pomóc, ale personelu i leków brakuje", Szpital w Pucku od 19 października decyzją wojewody ma leczyć tylko pacjentów zakażonych koronawirusem., Szpital w Pucku od 19 października decyzją wojewody ma leczyć tylko pacjentów zakażonych koronawirusem. "Chcemy pomóc, ale personelu i leków brakuje"
Czytaj dalej
  • 0

Niemcy, Ukraina, Bułgaria, Słowenia i Austria z najwyższymi bilansami zakażeń od początku pandemii

Niemcy, Ukraina, Bułgaria, Słowenia i Austria z najwyższymi bilansami zakażeń od początku pandemii, Na Ukrainie potwierdzono już niemal 300 tysięcy zakażeń, w Niemczech ponad 350 tysięcy., Na Ukrainie potwierdzono już niemal 300 tysięcy zakażeń, w Niemczech ponad 350 tysięcy. Niemcy, Ukraina, Bułgaria, Słowenia i Austria z najwyższymi bilansami zakażeń od początku pandemii
Czytaj dalej
  • 0